Buna Bogdan, a ajuns Alin acasa cu albumul, m-am emotionat tare, parcă au ieșit unele poze mai frumoase în album decât le-am văzut atunci, ori că atunci au fost multe, toate la un loc și mi-a furat ochiul, dar e super. Am avut puține emoții ca nu a putut ajunge soția și m-am temut de poze, ce-i drept că totul stă în aparatura și în editat, dar chiar și asa.. Mulțumesc mult pt tot, pt caldură. pt. calmitate pt. eleganță, pt. tot, și pentru că ați putut fi profi în circumstanțele date! Mulțumim mult! 🥰
Stan Andreea
Suntem ca de fiecare dată, foarte încântați de ceea ce ne oferă dl Bogdan. Niște cadre de poveste și amintiri pentru o viață! 🤍
Ana Damian
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Romy
Foarte frumos o nunta de vis că doar e fiica mea.
Adrian & Alin
Buna Bogdan, a ajuns Alin acasa cu albumul, m-am emotionat tare, parcă au ieșit unele poze mai frumoase în album decât le-am văzut atunci, ori că atunci au fost multe, toate la un loc și mi-a furat ochiul, dar e super.
Am avut puține emoții ca nu a putut ajunge soția și m-am temut de poze, ce-i drept că totul stă în aparatura și în editat, dar chiar și asa..
Mulțumesc mult pt tot, pt caldură. pt. calmitate pt. eleganță, pt. tot, și pentru că ați putut fi profi în circumstanțele date!
Mulțumim mult! 🥰